NextScaleStop NANO úprava vody proti vodnému kameňu

Osvedčená alternatíva k zmäkčovacom vody, rovnako výkonný, ale bez obmedzení pri používaní.
LACNEJŠÍ, MODERNEJŠÍ, EKOLOGICKEJŠÍ A JEDNODUCHŠÍ SPÔSOB, AKO RIEŠIT PROBLÉMY S VODNÝM KAMEŇOM. 
OCHRANA KAŽDÉHO OBJEKTU PROTI VODNÉMU KAMEŇU
 
next scalestop by pbmanagement.skPrvá životaschopná a osvedcená alternatíva k zmäkcovacom vody a bez použitia tabletovej soli…
Ak dnes preferujete alebo už používate zmäkčovače vody, máme pre vás jasné a presvedčivé argumenty, ktoré už vo svete uznalo množstvo domácností, hotelov areštaurácií, prevádzkových manažérov, vlastníkov budov, plánovacov rozpoctu, ale aj konzultantov a odborníkov v energetike. 
Ukazujú na vysokú úcinnost a úroven ochrany proti vodnému kamenu v pitnej vode, a zároven, prinášajú významné zníženie fi nancných výdavkov a prevádzkových nákladov.
• VodaNext ScaleStop® systém stojí menej ako zmäkcovace vody, je lacnejší a jednoduchší na inštaláciu a má rýchlu návratnost investícií
• VodaNext ScaleStop® systém nepoužíva sol ani chemikálie, pretože nepotrebuje regeneráciu ani preplach, cistenie odpadových vôd a vypúštanie solanky/chloridov je eliminované
• VodaNext ScaleStop® systém nevyžaduje žiadnu pravidelnú údržbu a má servisný interval 2 - 3 roky
VodaNext ScaleStop® poskytuje bezkonkurencnú ochranu boilerov, ohrievacov vody, výmenníkov tepla, zvlhcovacov, reverznej osmózy, sprchy, kuchynského vybavenia, obehových cerpadiel, potrubia a dalších kovových prvkov.
• Rovnaký výkon ako zmäkcovac vody bez obmedzení používania
• Úspory nákladov a rýchla návratnost investícií
• Výrazne nižšie obstarávacie náklady na inštaláciu
• Žiadna údržba (2 - 3 rocný servisný limit - podla typu zariadenia)
• Eliminácia plytvania vodou, nemá negatívny vplyv na životné prostredie
• Bez používania regeneracnej soli a chemikálií
 
nextscalestop proti vodnemu kamenuNextScaleStop® je osvedčená technológia na prevenciu tvorby vodného kamena známa ako šablónová asistovaná
kryštalizácia, ktorá prevádza hydrouhličitan vápenatý (CaC03) na neškodné nano kryštály, ktoré sa už neskôr neprilepia na
povrch iných materiálov, s… ktorými prichádzajú do kontaktu.
 
Next ScaleStop® do vody NIČ NEPRIDÁVA a …z… vody NIČ NEODOBERÁ…iba zabranuje tvorbe pevných častíc - vápenatých nánosov.
Nemusíte už viac tabletovanú sol nakupovat, prevážat, skladovat ani pamätat na jej doplnanie!
Zanedbávanie kontroly vápenatých nánosov znižuje energetickú úcinnost prináša navýšenie obrovského množstva casu a financných zdrojov, ale zároven  skracuje životnost všetkého, coho sa tvrdá voda dotkne.
 
Ako Next ScaleStop® pracuje?
Next ScaleStop® sú špeciálne živicové perličky, ktoré účinkujú ako katalyzátor- urýchlovačkryštalizácie vo vnútorných nano priestoroch (mriežkach) každej jednej perličky. Zároven znižujú schopnost molekúl vody zabranovat iontom vápnika,  horčíka a hydrogenuhličitanovým iónom, v ich zlučovaní sa do formy kryštálov uhličitanov vápnika a horčíka.
Tento proces, ktorý nazývame šablónovou asistovanou kryštalizáciou, vedie k vytvoreniu mikroskopických kryštálov v nano mierke - menších ako 200 nm, ktoré sa velmi rýchlo vytvoria v upravenej vode a nie neskôr na kontaktných plochách vodného systému (potrubiach, teplotných špirálach, výmenníkoch a iných povrchoch vystavených kontaktu s tvrdou alebo agresívnou vodou, ci parou). NANO kryštáliky vápenatých uhličitanov sú následne unášané v extrémne jemnej forme po prúde vody do celého systému až po odtok alebo spotrebovanie vody.
 
Úcinná úprava vody, šetrná k životnému prostrediu, vhodná do všetkých objektov...
Domy,  byty...
Zdravotníctvo, školy...
Obchodné centrá, gastro...
Vodohospodárstvo,  priemysel...
 
VodaNext ScaleStop® systémy sú k dispozícii v rôznych velkostiach prostredníctvom jednotlivých nádrží s kontinuálnym prietokom až 17m3 za hodinu. Pre vyššie prietoky sa viaceré nádoby zaradujú do paralelného systému. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, nádoby sa pripájajú iba na vstupné a výstupné porubia. Pre pitnú vodu netreba žiaden obtok - bypass, nie je potreba dokupovat a používat regeneracnú sol, žiadne elektrické pripojenie, žiadny regulátor pre na stavenie!
 
Chemické zloženie vody a prevádzkové limity
 
• Prívod vody - teplota: 5-44° C
• Prevádzkový tlak 1-7 bar (15-100PS)
• Zaradte VodaNext ScaleStop® ako posledný stupen ošetrenia v systéme
• Nepoužívajte s inými typmi úprav proti vod. kamenu
 
Učinné riešenie, šetrné k životnému prostrediu, vhodné a certifi kované pre pitnú a úžitkovú vodu doma i vo väcších budovách.
 
Výhody oproti zmäkcovacom vody
 
Pri aplikácii u rôznych vyšších prietokov je možné nádoby vzájomne kombinovat (v rámci paralelného zapojenia) a …eliminovat tak prietokový odpor alebo optimalizovat priestorové možnosti.
 
Model Velkost tanku Prietok (m3/h)
 
NSS-820        8 x 20“              2,0
NSS-835        8 x 35“              2,5
NSS-844        8 x 44“              3,0
NSS-948        9 x 48“              3,5
NSS-1054    10 x 54“              4,5
NSS-1252    12 x 52“              7,0
NSS-1465    14 x 65“            11,5
NSS-1665    16 x 65“            17,0